Ahoj Pražandy, na výlet je asi už pozdě, ale co dát procházku. Přidá se některá? Vezmeme foťák, dáme něco osvěžujícího a popovídáme. Můžeš vzít i psího parťáka 😍
Ahoj Pražandy, na výlet je asi už pozdě, ale co dát procházku. Přidá se některá? Vezmeme foťák, dáme něco osvěžujícího a popovídáme. Můžeš vzít i psího parťáka 😍